Як вибрати диван?
      
Диван-річ виключно важлива і корисна, тому він, як і вся м'які меблі, купується на роки. До вибору дивана і крісла ми ставимося з особливою пристрастю.
      
Щоб знайти диван, який зробить ваш будинок зручніше і краще, потрібно вибрати хороший меблевий салон. Купувати диван в сумнівному місці - це діяти за принципом «скупий платить двічі». Фактом є те, що вартість меблів на 50% - це матеріали і комплектуючі. В Компанії «BISSO» на якості не економлять. Нам вдається підтримувати доступні ціни за рахунок вдосконалення внутрішніх процесів і підвищення продуктивності. До того ж хороший салон - це не тільки впевненість у продукті, але й позитивні емоції від самого процесу вибору.
     
Призначення меблів. Для того, щоб легше було зорієнтуватися в різноманітті меблів, яке запропоновано безліччю компаній, потрібно визначитися для чого Вам необхідний диван і визначити мінімальний набір вимог. Якщо Вам потрібен так званий предмет «три в одному» (диван-ліжко та місце для зберігання речей), то зверніть увагу на диван «Крістіан» або «Колін» - це дивани для щоденного сну з великим числом коробів для речей. Тут при найрізноманітнішому і сміливому дизайні враховані всі вимоги до функціонала. А ось дивани «ВЕСТ» і «Валенсія» створені для повномасштабних віталень, холів, або кабінетів. Якщо недолік місця в будинку, то пропонуємо Вам дивани «Валео» і «Порто» - це дивани для щоденного сну. Незмінно високий рівень дизайну, по істині хороший смак і комфортність посадки - на першому плані.
       
З чого виготовлений диван ... При виборі дивана Ви повинні дізнатися, які матеріали використовувалися при виготовленні? Натуральне дерево і багатошарова фанера гарантують Вам надійність і довговічність конструкції. Крім цього, меблі з такими каркасами екологічно чиста. Дуже важливим в м'яких меблях є наповнювач. Компанія «BISSO» використовує у виробництві пінополіуретан різної щільності високої якості, який за 8 років експлуатації усаджується всього на 10%. І останнє, якщо Ви набуваєте диван, куточок або комплект м'яких меблів, Ваша меблі повинна бути максимально зручною для сидіння. Для цього в нашому асортименті пропонуються дивани з поперековими валами і подушками, наповненими синтепоном, синтепух або силіконізоване кульками.
        
Розмір має значення. Стоїть за раніше визначитися з габаритами дивана, придатними для Вашої кімнати. Адже це прикро «просочуватися» між диваном і шафою і відчувати гостру нестачу в вільних квадратних метрах. Тому, щоб у майбутньому в кімнаті було просторо, на момент вибору дивана потрібно врахувати розміри приміщення і розташування дверей. Все це дуже важливо.
       
Як перетворити диван в ліжко? Ви вже маєте уявлення про те, для чого необхідний диван і куди Ви його встановите. Ви вже знаєте, чи потрібно Вам використовувати механізм трансформації кожен день або це «розкладачка про запас», яка необхідна для гостей. Тепер попросіть консультанта показати, як розкладається зацікавив Вас диван, а потім спробуйте розкласти його самі.
       
Вибираємо диван душею ... Погодьтеся, «зручно одному» не означає «зручно всім». Кожен має своє уявлення про комфорт. Для кого-то - це неймовірно м'яка посадка, для когось - навпаки, більш пружна, для третіх-виключно м'яка шкіряні меблі. До того ж є багато питань, таких як глибина сидіння, нахил спинки і так далі. В Компанії «BISSO» представлена ​​м'які меблі від виробника з різною ергономікою, щоб Ви могли без праці знайти диван собі до душі. Щоб зрозуміти підходить Вам модель чи ні, потрібно обов'язково сідати на дивани, так як Ви б сиділи на них вдома.
      
Підбір фурнітури. Ніжки у м'яких меблів можуть стати яскравим акцентом чи витонченим доповненням в образі дивана. Вони можуть бути різними за формою і виготовлятися з різних матеріалів - дерево або метал. Деревина на дерев'яних ніжках повинна бути міцною, а лак на них гладким. На металевих ніжках повинен бути нанесений твердий дзеркальний хром, щоб ніжки не дряпалися. Всі ніжки диванів «BISSO» обладнані захисними опорами, що дозволяє зберегти підлогове покриття.
      
І найголовніше-оббивка. У салоні м'яких меблів «BISSO» Ви побачите дивани та крісла різних форм і стильових напрямів. Вам належить захоплюючий процес вибору оббивки. Часто за допомогою матеріалу і декору можна повністю змінити спосіб дивана. Зрозуміло, форми дивана спочатку задають свої критерії, десь - краще виглядає шкіра і однотонні тканини, десь тканина з великим геометричним або флористичним дизайном. Такі нюанси потрібно враховувати, щоб обрана оббивка прикрашала форми дивана і підкреслювала його гідності.
P.S. Робіть правильний вибір, дотримуючись наших рекомендацій, але пам'ятайте, що радість від низької ціни триває значно менше, ніж засмучення від низької якості! І нехай нові меблі служить Вам довго, приносить радість і зберігає родинний затишок!