Виробництво
      
Продукція фабрики м'яких меблів «BISSO» - це результат багаторічного досвіду роботи багатьох людей, справжніх майстрів, пристрасно захоплених своєю справою, починаючи з ремісничої майстерні і закінчуючи серійним виробництвом, ми завжди приділяли особливу увагу якості та естетичному увазі нашої продукції. Сумлінне ставлення до роботи та високий рівень працівників роблять наші дивани унікальними.
      
Сьогодні фабрика меблів «BISSO» - це 25 осіб, що прагнуть до успішного розвитку компанії і безперервному вдосконаленню продукції, яка зробить Ваш будинок зручніше і яскравіше. Також до уваги клієнтів представлена ​​велика колекція різноманітних тканин:


понад 300 артикулів, які щороку оновлюються наполовину.
       
Особлива увага приділяється деревині. Деревина попередньо обробляється і просушується за особливою технологією з подальшим кондиціонуванням. Таку деревину ніколи не «поведе», вона збереже свою міцність і конфігурацію на десятиліття.

        
М'які елементи виконуються з декількох видів високоеластичного пінополіуретана різної щільності. Завдяки цій технології досягається найбільш зручна посадка, одночасно м'яка і пружна, а форма подушок бистровосстанавлівается і зберігає первісний вигляд протягом всього терміну служби дивана.
 
       
Всі механізми трансформації, що використовуються в моделях, проходять попереднє тестування на міцність і довговічність, витримують інтенсивні динамічні навантаження. Ми намагаємося надати кращу продукцію своїм покупцям, саме тому ретельно вибираємо постачальників матеріалів і комплектуючих. Нашими партнерами є провідні підприємства України і Росії.
        
Ми дорожимо вподобаннями кожного покупця, тому надаємо моделі, виконані в різних стильових напрямках. Нові моделі розробляються дизайнерами і конструкторами меблевої фабрики «BISSO».
        
На сьогоднішній день загальний модельний ряд містить більше 30 моделей диванів, крісел і ліжок. Наша фабрика залишається у Вашому розпорядженні і після придбання меблів. Ми завжди раді надати наступні послуги:
▫ ремонт меблів, випадково пошкодженої покупцем;
▫ повторна оббивка;
▫ поставка загублених та пошкоджених елементів.
        
Всі запити уважно вивчаються й у разі, якщо вони технічно здійсненні, клієнтові висилається інформація про їх вартість.