Про Компанію
     
У всі часи люди прагнуть створити зі свого будинку затишну гавань, де можна розчинитися як прибережний пісок у морській воді, забувши про тривоги суєтного дня, ввібрати атмосферу гармонії людини і інтер'єру, а потім знову рухатися до великих звершень. Інтер'єр багато в чому відображає ваш настрій, світогляд, смак, звички, захоплення і природно статус - це прямий показник не тільки матеріальної, але особистісної спроможності. Створіть інтер'єр своєї мрії, який виражає вашу індивідуальність. Відвідаєте Меблевий інтернет-магазин BISSO!
     
Сьогодні меблеві магазини пропонують широкий асортимент меблів, але якщо ви не хочете даремно втрачати час на відвідування величезної кількості меблевих магазинів, стояти пробках, не отримувати ніякого задоволення від шопінгу, тоді ласкаво просимо в салони меблів "BISSO"!
      
Фабрика м'яких меблів «BISSO» на ринку України з'явилася порівняно недавно, але цей невеликий шлях новаторства і успіху фабрики, супроводжується незмінною любов'ю покупців.
      
Фабрика «BISSO» виготовляє м'які меблі різних видів в декількох цінових сегментах. Завдяки цьому серед колекцій «BISSO» Ви завжди зможете знайти дивани та іншу м'які меблі, ідеально відповідну саме для Вас. Фабрика м'яких меблів «BISSO» будує свою регіональну мережу дилерів. Ми запрошуємо до співпраці оптових покупців, а також партнерів в різних регіонах України. Якщо магазина «BISSO» ще немає у Вашому місті, Ви можете скористатися послугами нашого Інтернет-магазину меблів.
      
М'які меблі фабрики «BISSO» - це симбіоз кращих традицій меблевого виробництва та новітніх технологій. Вся продукція фабрики диванів «BISSO» виготовлена ​​з високоякісних матеріалів. М'які меблі втілює в собі сучасні уявлення про комфорт, наповнить Ваш будинок істинним затишком і стане стилістичною домінантою в інтер'єрі вітальні, салону, ресторану, офісу.
      
У нашому каталозі представлені моделі з різними механізмами трансформації: «Єврокнижка», «Тік-», «Дельфін», «Акнар» (подовжений «Дельфін»), «Французька розкладачка», «Седофлекс» і т.д. Оббивка диванів виконується з натуральних або штучних сучасних міцних тканин. Ретельно продумана конструкція всіх моделей. Завдяки різноманітності моделей і оббивних тканин дивани та інша м'які меблі фабрики «BISSO» легко впишуться в будь-який інтер'єр.
     
Магазин м'яких меблів «BISSO» постійно стежить за новими ідеями в сфері меблевого виробництва, а також привносить свої ідеї, які гармонійно вписуються у наше життя. Ми постійно пропонуємо покупцеві нові ідеї та рішення, удосконалюючи нашу роботу і сервіс.
      
Ми робимо все, щоб Ви могли насолоджуватися бездоганним дизайном і чудовим комфортом наших меблів, вибираючи м'які меблі від меблевої фабрики «BISSO», Ви обираєте високу якість, яка буде доведено часом.