• КУХНЯ - СЕРЦЕ ЗАТИШНОГО БУДИНКУ

  З чого складається затишок в домі? Вірно, він бере свій початок з кухні. Адже саме кухня - місце збору всіх домочадців, де, на думку експертів, вони проводять досить багато часу. З кухні практично починається кожен наш день, при цьому вона дарує нам гарний настрій вранці і заряджає позитивом на весь день до вечора, коли на вечерю всі знову збираються.

  З цієї причини, до вибору кухні потрібно підходити не тільки відповідально, але й творчо, враховуючи натуральність і колір матеріалу, якість всієї конструкції і доступність ціни.

  Кухонна меблі під замовлення - це не тільки заощаджений час, але незаяложений і ексклюзивні моделі кухні меблі, вишуканий дизайн, висока якість виконання ваших бажань. Кухні на замовлення будуть ідеально виглядати в будинку замовника, тому що вони виготовляються за індивідуальним проектом і максимально якісно. Особливо ваша квартира відрізняється маленькими розмірами або нестандартним плануванням, тоді кухні купити буде дуже складно. Незважаючи на те, що в багатьох великих містах зростає кількість спеціалізованих меблевих магазинів, багато воліють виготовляти кухні на замовлення. Кухонна меблі, зроблені за індивідуальним проектом, не тільки єдина і неповторна (існує в єдиному варіанті), але і відрізняється довговічністю, якщо її виробництвом займаються справжні професіонали своєї справи, які (в умовах жорсткої конкуренції на ринку) використовують сучасне обладнання і тільки якісні матеріали .

  У будь-якому випадку, всім відомо, що жодна річ в будинку так багато і детально не розповість про господині, як зробить це кухня, яка повинна відповідати вашому статусу житті.


 • Шафи-купе

  Шафи-купе в останні роки користуються все більшим і більшим попитом, що неважко пояснити. Зручний шафа вміщує безліч предметів одягу, чудово вписується в будь-яке приміщення і займає небагато місця. А оскільки технології не стоять на місці, нинішні меблеві дизайнери користуються ними в повній мірі, розробляючи красиві варіанти цих шаф. Досить поглянути на шафи купе фото яких розміщено в нашому каталозі, щоб переконатися в справедливості цього твердження. Шафи-купе, витримані в різних стилістичних рішеннях, в широкій колірній гамі можна побачити і, звичайно ж, придбати для облаштування свого будинку. Пропоновані нами шафи купе фото яких яскраво і повно демонструє безумовні переваги цих меблів, відрізняються найвищою якістю, оскільки розроблялися професійними дизайнерам, виготовлялися на сучасному обладнанні майстрами своєї справи. Поглянувши на наші шафи-купе фото ці нюанси чудово передають - можна переконатися у відмінній якості використовуваної фурнітури, увазі до деталей - адже при виробництві меблів дрібниць немає, і наші фахівці завжди пам'ятають про це.

  Коли у покупців виникає бажання придбати шафу купе фото допомагає їм визначитися з вибором. Дивлячись на фотографію і розміри шафи, людина з легкістю може уявити, наскільки добре буде виглядати ця меблі в його будинку, а оскільки на шафи купе каталог фото у нас досить великий, кожен напевно зуміє підібрати собі відповідний варіант.