Byron

Диван «Байрон»

Дивовижний комфорт забезпечить власникові модель дивана Байрон. І це цілком закономірно, з урахуванням якості комплектуючих. Це і жорсткі деталі дивана - каркас, фігурні елементи, і м'яке наповнення, що має в основі пінополіуретан з прошарком із синтепону. Неможливо залишити без уваги і тканинну оббивку дивана, відмінну особливою щільністю і довговічністю.

В цілому, модель характеризується присутністю класичного стилю з обволікаючим нальотом європейського шику. Це один з кращих зразків творів меблевого мистецтв. З усієї колекції нашої фабрики, модель Байрон виділяється незвичайною м'якістю наповнення і оббивки. Ви напевно відчуєте чарівність, познайомившись з цим диваном ближче. Знімний чохол дозволяє надійно захистити покриття дивана. Зручне рішення - замовити два-три додаткових комплекту знімних чохлів, і міняти їх по мірі необхідності. У вартість комплекту дивана входять чарівні декоративні подушки.

У питанні організації внутрішнього простору приміщення не останню роль відіграє надійна розкладка американського типу, якою обладнаний диван в стандартному виконанні. Вона дозволяє в лічені хвилини отримати комфортне і спальне місце, шириною 140 см. Механізм трансформації розрахований на щоденне використання.

Габаритні розміри дивана: 2260 * 1070 * 1040мм

Габаритні розміри кутового дивана: 3250 * 2050 * 1040мм

Габаритні розміри крісла: 1160 * 1070 * 1040мм