Kristian

Kristian

Розкішний і стильний «Крістіан» - еталон комфорту і функціональності. Ця модель може бути виконана в 2-х варіантах - з коротким підлокітником і полицею, а також з довгим підлокітником і виїзним шафою.

«Крістіан» - це просторий диван для щоденного сну. У розкладеному положенні на ньому поміщаються двоє дорослих і одна дитина, втім, і в складеному вигляді ця модель приємно здивує найвишуканіших любителів комфорту і млості. Підлокітники виконані з накладками з МДФ. Також для цінителів практичності в підлокітнику є місткий короб для необхідних дрібниць. У цій моделі передбачений місткий короб для постільної білизни в отоманці. Тут немає дрібниць, а є лише продумані нюанси і деталі. Диван оснащений механізмом викочування трансформації типу «Дельфін», що дозволяє використовувати його для щоденного сну. Міцність конструкції досягається за рахунок фанерного каркаса і металевих напрямних механізму. Спальне місце скомпоновано з декількох густин поролону, а подушки наповнені матеріалом «Комфорель».

М'який елемент сидіння закріплений на дерев'яній рамі з еластичними пасами, виготовленої з хвойних порід дерева і фанери різних товщин. Ніжки виконані з цінних порід дерева (дуб), з можливістю вибору кольору клієнтом.

Відмінні якості моделі - сучасний дизайн, що дозволяє при правильному підборі оббивних матеріалів використовувати кутовий диван в необмеженій різноманітності інтер'єрів.

Габаритні розміри дивана: 2650мм х 1650мм х 950мм

Спальне місце: 2000мм х 1450мм