Опис

WEST диван і крісло

Підкреслений стиль, оригінальний дизайн, вишуканість - це унікальна модель "West". Ми створили її для тих, хто цінує елегантність і, звичайно, комфорт. Модель чудово підійде для кімнат, обставлених в класичному стилі. За рахунок особливостей дизайну, чималий диван виглядає легким і витонченим.

Диван оснащений механізмом трансформації типу «французька розкладачка» (гостьовий варіант) з матрацом з 65мм поролону, для можливості використання в положенні «ліжко». М'який елемент сидінь складається з поролону двох густин, шару силіконізірованного синтепону і оббивної тканини. Підставою для м'якого елемента дивана-ліжка є механізм трансформації, крісла - рамка з еластичними пасами.

Каркаси виробів даного комплекту виготовлені з деревини хвойних порід і фанери клеєної, з'єднаних між собою за допомогою болтів, гайок, шурупів і монтажних меблевих скоб. Диван встановлений на чотирьох металевих опорах криволінійної форми. Декоративні елементи виконані з цінних порід деревини, можливі кілька колірних рішень.

Модель не має обмежень по застосовуваних тканин і також може виготовлятися в натуральній шкірі.

Габаритні розміри дивана: 2150мм х 1000мм х 1000мм

Спальне місце: 1860мм х 1380мм

Габаритні розміри крісла: 1200мм * 1000мм * 1000мм