Опис

Диван «Bridge»

Смілива, практична і оригінальна модель - диван Bridge. Каркас для моделі Bridge виконаний з дерева твердих порід. Жорсткі фігурні деталі підлокітника виготовляються із спеціально вирізаного пінополіуретану. Наповнювачем для дивана служить екологічно чистий пінополіуретан. В дивані Bridge в якості м'якої прошарку використовується синтепон, який має великий обсяг завдяки наявності пружних, порожнистих волокон, завитого хімічним способом. Синтепух не мнеться, добре тримає форму і відновлює її після кожного використання дивана. І сидіння, і подушки володіють дивовижною м'якістю - з цього дивана не хочеться вставати.

Оригінально виглядає полку дивана. Варіанти використання оббивки-на розсуд замовника дивана. Виробники пропонують оббивку з тканин італійського виробництва, з натуральними добавками та тефлоновою обробкою. Можливі поставки кутового варіанту дивана, що надає великі можливості в економії площі приміщення.

У стандартну, і кутову модифікацію дивана Bridge можна оснастити додатковими елементами інтер'єру-кріслами. Розкладка дозволяє отримати спальне місце, шириною 155 см.

Габаритні розміри: 2800мм * 1930мм * 1000мм

Спальне місце: 1950мм * 1550мм