Опис

Диван «Bridge»

Диван і крісло «Брідж»-запорука хорошого настрою і чудового самопочуття, наріжний камінь щасливого будинку, в який хочеться повертатися знову і знову. Все це повною мірою відноситься до даної моделі, надійному та м'якому, міцний і довговічний. На ньому приємно відпочивати і солодко прокидатися, він готовий надати місце для галасливої ​​веселої компанії старих друзів - і відмінно згодиться для солодкого романтичного побачення або відокремленого відпочинку вільної людини. Елегантний дизайн чудово впишеться в інтер'єр Вашого будинку, а дійсно зручна конструкція допоможе Вам отримувати комфортний, приємний і повноцінний відпочинок у будь-який момент, коли Ви цього побажаєте.

Диван складається з міцного каркаса на металевій основі, ми гарантуємо довговічність і надійність конструкції - які б навантаження ні приготували Ви для «Бріджа».

Унікальний матеріал пенополіурітан, вибраний в якості наповнювача, робить подушки дивана дивно м'якими та комфортними - Ви будете буквально потопати в них, ніби в затишній перині;

Надійний і простий механізм трансформації «Акнар» дозволяє легко перетворити зручний диван в дуже просторе ліжко. Унікальний дизайн, витриманий в класичному стилі, дозволить легко вписати «Брідж» в будь-яке приміщення, в якому б стилі воно не було оформлено.

Габаритні розміри дивана: 2000мм х 1000мм х 1000мм

Спальне місце: 1950мм х 1550мм

Габаритні розміри крісла: 1120мм х 1000мм х 1000мм