Опис

Porto диван і крісло

"Porto" - це модель, здатна задовольнити високі вимоги будь-якого покупця .. Диван і крісло оснащені м'якими подушками, що вигідно відрізняє "Porto" серед подібних моделей, представлених на меблевому ринку. Диван "Porto" має два ступені розкладки. Розклавши його наполовину, ви зможете прийняти зручне положення для відпочинку, комфортно влаштувавшись перед телевізором і витягнувши ноги на всю довжину. Зручний і довговічний механізм розкладки перетворює стильний диван в повноцінне повсякденне спальне місце. У цьому дивані застосовується система розкладки «подовжений дельфін», що не може його виділяти серед великої кількості конкурентів. Ця модель добре виглядає у всіх кольорах і тканинах.

До складу комплекту входять: диван-ліжко та два крісла для відпочинку. Складання виробів проводиться за допомогою механізму трансформації, болтів, гайок, шурупів, клею та меблевих скоб. Вироби встановлені на чотирьох пластмасових опорах круглого перетину.

Диван-ліжко складається з каркаса, знімною виїзної каретки і боковин. Каркас виготовлений з деревини хвойних порід і фанери клеєної, з'єднаних між собою клеєм ПВА і монтажними скобами. Каретка встановлюється на передбачені направляючі. Боковини монтуються на болтах. Крісло передбачено для відпочинку в положенні сидячи. Складається з каркаса і знімних боковин, що полегшує транспортування і занесення в квартиру.

М'який елемент сидіння складається з поролону, шару синтепону і оббивної тканини, закріплених на дерев'яній рамі з еластичними пасами. Накладки на підлокітниках виготовлені з поролону (контурна різка), спеціально для цієї моделі, м'який елемент спинки на рамковому підставі з еластичними ременями наповнені синтетичним пухом, що забезпечує підвищену комфортність в положенні сидячи.

Габаритні розміри дивана: 1800мм х 950мм х 980мм

Спальне місце: 1900мм х 1380мм

Габаритні розміри крісла: 950мм х 950мм х 980мм