Опис

Диван «Rebeca»

Один з найбільш яскравих представників меблевої фабрики «BISSO». Дизайн цього дивана дозволить вписати його в будь-який інтер'єр - від класики до хайтека. Анатомічність конструкції дивана забезпечується за рахунок використання подушок на сидіння. Хромована дуга, встановлена ​​на дивані - не просто прикраса: вона виконує роль опори, на диван без побоювання можна сісти людині будь-якої комплекції. Диван можна встановити як в офісі так і вдома. Його можна використовувати для щоденного сну. Диван «Rebeca» має зручний механізм трансформації «Книжка».

Під сидінням канапе «захований» місткий ламінований білизняний ящик. Його дуже зручно протирати від пилу вологою ганчіркою, а на білизну, яка буде в ньому зберігатися, ніколи не залишаться зачіпки.

Міцність конструкції досягається за рахунок фанерного каркаса і брусів з хвойних порід дерева. Скомпоновані з декількох густин поролону сидіння і спинки надають додатковий комфорт виробам. М'який елемент сидіння закріплений на дерев'яній рамі з еластичними пасами.

Габаритні розміри дивана: 2100мм * 970мм * 900мм, сп. місце: 2100мм * 1400мм

Габаритні розміри крісла: 1000мм * 970мм * 900мм