Опис

Valeo диван і крісло

Компактність, простота і комфортність знайшли своє відображення в нашій моделі "Valeo". C допомогою нехитрого надійного механізму диван легко перетворити на просторе спальне місце для двох. Цей диван призначений для щоденного сну. Виконана в стриманих тонах модель вигідно відтінятиме класичний інтер'єр. Сучасний дизайн дивана і авангардні тканини оббивки дозволять ефектно вписати цей диван в будь-яку обстановку. Каркас виготовлений з деревини хвойних порід. Для забезпечення міцності каркаса використовуються бруски великого перетину, що виключають поломки при найбільших навантаженнях. Збірка вироби виробляється за допомогою монтажних меблевих скоб, болтів, гайок і шурупів. М'який елемент сидіння складається з латексних пасів і поролону, шару синтепону і оббивної тканини, закріплених на дерев'яній рамі. Диван складається з підйомної каретки, спинки, закріпленої на коробі, двох великих подушок, що забезпечують комфорт в положенні сидячи і двох маленьких подушок, які можна використовувати в якості підлокітників. На дивані може бути встановлений механізм «Єврокнижка» - простий і надійний механізм перевірений часом. Для трансформації дивана в положення лежачи необхідно підняти каретку вперед і опустити спинку, яка кріпиться до фанерного короба на петлях. В дивані також передбачено місце для зберігання постільних речей, розташоване під виїзної кареткою.

Каркас виготовлений з деревини хвойних порід (сосна). Для забезпечення міцності каркаса використовуються бруски великого перетину, що виключають поломки при найбільших навантаженнях. Збірка вироби виробляється за допомогою монтажних меблевих скоб, болтів, гайок і шурупів.

М'який елемент сидіння складається з поролону, шару синтепону і оббивної тканини, закріплених на дерев'яній рамі з буковими ламелями. Модель не має обмежень по застосовуваних тканинам.

Габаритні розміри дивана: 2300мм х 1070мм х 900мм

Спальне місце: 2000мм х 1550мм

Габаритні розміри крісла: 960мм х 1070мм х 900мм